2750 mm Ribbeskovl SKBM2750 m/Volvo BM2 ophæng
Solicitados
FavoriteFavorito
shareCompartir
Save searchGuardar búsqueda
Imprimir
INFORMACIÓN
Categoría
Cucharones
Marca / modelo
País
Dinamarca
Mascus ID
58EC1B3C
DETALLES
Número de unidad
Número de serie
194971
Más información
Afstand mellem ribber: 65 mm. Tykkelse ribber: 40 mm. Alle skovle fra H. Serup Olesen A/S kan leveres med ophæng efter kundens ønske.