Haener HHG180-P30A
Año
2026
Lugar
Ocana
País
España
Mascus ID
B29D9B80
DETALLES
Número de unidad
Número de serie
Más información
2026 Haener HHG180-P30A Tilt Excavator Bucket (Unused) to fit 1-2t excavator, Working width: 800 mm, depth: 405 mm, Ø pin: 30 mm, volume (SAE): 54 L, weight: 103 kg