Haener HRZP45-305A
Año
2026
Lugar
Ocana
País
España
Mascus ID
85A17860
DETALLES
Número de unidad
Número de serie
Más información
2026 Haener HRZP45-305A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 155mm, pin to pin 260mm), Weight 58kg, to fit 5-10 ton mini Excavator