Haener HRZP45-308A
Año
2026
Lugar
Ocana
País
España
Mascus ID
6BDB5888
DETALLES
Número de unidad
Número de serie
Más información
2026 Haener HRZP45-308A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 185mm, pin to pin 305mm), Weight 63kg, to fit 5-10 ton mini Excavator