atspower ATS-RT15R
Año
2026
Lugar
Morris, Illinois
País
Estados Unidos
Mascus ID
6F9CA956
DETALLES
Número de unidad
Número de serie
Más información
2026 atspower ATS-RT15R Mini Excavator (Unused) 2 ft 4 in Stick, Auxiliary Hydraulic Plumbing, Backfill Blade, 7 in Rubber Tracks, 15 in Digging Bucket, Manual Thumb