Kennis Stenenklem K1-510-60-5 t.b.v. draai-kantelstuk
Solicitados
FavoriteFavorito
shareCompartir
Save searchGuardar búsqueda
Imprimir
INFORMACIÓN
Categoría
Pinzas
Marca / modelo
Año
1992
Opciones extras
Reacondicionado
Lugar
Udenhout, Noord-Brabant
País
Países Bajos
Grado general
1
Mascus ID
AD47E55A
DETALLES
Número de unidad
1494
Ultima revisión
Nº de propietarios anteriores
1
Historial de servicio completo
Se adapta a los siguientes equipos
Autlaadkraan of graafmachine voorzien van draai-kantelstuk
Presión de trabajo
180 bar
Caudal hidráulico necesario
20 l/min
Clase de emisiones
Fase V
Dimensiones de transporte (LaxAnxAl)
1100 x 1300 x 1300 mm
Peso de transporte
250 kg
Condiciones/Garantía
País de fabricación
Países Bajos
Más información
Nette Kennis premium stenenklem , ideaal voor onder draai-kantelstuk (excl.CW 30-S60 opname) Voorzien van NIEUWE klemcilinder 100 x 60 x 510 mm Nieuwe slangenset Type K1-510-60-5 Klem breedte 1300 mm Opening 700 - 1100 mm Inwendige hoogte 1050 mm Capaciteit ca. 2500 kg Mechanisch en hydraulisch werkend test. Meer informatie ? Graag even bellen !