Boxer RHK1500W bomenklem bomentang houtklem
FavoriteFavorito
shareCompartir
Save searchGuardar búsqueda
Imprimir
INFORMACIÓN
Categoría
Otros
Marca / modelo
País
Países Bajos
Mascus ID
7215C428
FIJACIÓN DE PRECIOS
Seleccione una moneda
Precio
No incluye IVA reclamable
DETALLES
Número de unidad
HOUTKLEM-N-011
Accesorios
Gedragen uitvoering
Más información
Boxer RHK Houtklem met Rotator voor Mini Shovels – Krachtige en Flexibele Houtgrijper RHK Houtklem is dé oplossing voor het efficiënt oppakken, verplaatsen en stapelen van boomstammen, takken en andere zware materialen. Dankzij de 360° hydraulische rotator en een grote openingsbreedte van 1500 mm, is deze houtgrijper ideaal voor bosbouw, landbouw, hovenierswerk en bouwtoepassingen. Hydraulische flow: 30-40 L/min Hydraulische druk: 20 MPa Maximale openingsbreedte: 1500 mm Maximale statische axiale belasting: 4 kN Rotator capaciteit: 3 ton Magnetische klep spanning: 12V Uit voorraad leverbaar met Eurotrac/ Giant aansluiting. Ook leverbaar met Euro aansluiting